Przejdź do treści

Urządzenia Do Myjni Samochodowych

Urządzenia do myjni samochodowych (bezdotykowych, samoobsługowych, automatycznych) wykonywane przez nas to solidne automaty, które są wykonane z trwałych materiałów. To sprawia, że mogą pracować w trudnych warunkach atmosferycznych, pod dużym obciążeniem. Każde urządzenie możemy dopasować do wyglądu Twojej myjni za pomocą odpornych na promieniowanie UV nadruków. Kliknij w dowolny produkt aby otworzyć stronę z jego szczegółowym opisem.

Do wszystkich rodzajów urządzeń do myjni samochodowych wprowadziliśmy możliwość ich rozbudowy o zewnętrzny wyświetlacz LCD. Na nim wyświetlają się informacje dotyczące usługi np.rodzaj sprzedawanego płynu, jego cena, ilość nalanego płynu i wartość monet, która została przyjęta.

Dystrybutor czernidła do opon

Dystrybutor czernidła do opon

Urządzenie, które rozpyla łatwe w aplikacji czernidło do konserwacji opon oraz czarnych plastików w samochodzie (zderzaki, listwy itp). Zwraca uwagę kierowców, którym zależy na idealnym wyglądzie umytego samochodu. Trwałe urządzenie, które zwiększy zysk Twojej myjni.

Dystrybutor płynu do spryskiwaczy

Dystrybutor płynu do spryskiwaczy

Automat który sprzedaje płyn do spryskiwaczy z zewnętrznego zbiornika 1000L lub wewnętrznego 220L. Ma wygodną dyszę z oświetleniem LED, co ułatwia napełnienie spryskiwacza. Niska cena spryskiwacza sprawia, że kierowcy wybierają go jako alternatywę dla pojemników 4-5 litrów kupowanych w marketach.

Automat do mycia felg czerwony

Automat do mycia felg

Urządzenie, którym z łatwością można umyć felgi z pozostałości po asfalcie czy pyle z klocków hamulcowych. Rozprowadza kwaśne preparaty chemiczne i umożliwia usunięcie uporczywych zabrudzeń. Chętnie wykorzystywane przez kierowców którzy chcą umyć alufelgi.

Suszarka samoobsługowa do myjni

Suszarka samoobsługowa do myjni

Samoobsługowa suszarka do myjni zwiększa zysk z każdego mycia samochodu. Kierowcy, którzy chcą pozbyć się kropli wody wykorzystują ją aby wygodnie i szybko osuszyć samochód. Gumowe dystanse przy dyszy wylotowej chronią karoserię samochodu przed zarysowaniem.

Kompresor do pompowania kół

Kompresor do pompowania kół

Urządzenie znane ze stacji paliw – automat samoczynnie pompuje, upuszcza i kontroluje ciśnienie powietrza w kołach. Wykorzystywane na myjni jako bezpłatny dodatek przyciągający kierowców albo odpłatna usługa zwiększająca obrót.

Dystrybutor zapachów na myjnię

Dystrybutor zapachów i dezynfekcja samochodu

Urządzenie do myjni, które umożliwia samodzielną dezynfekcję samochodu oraz rozpylenie zapachu w samochodzie. W ten sposób kierowca pozbywa się drobnoustrojów i nadaje wnętrzu świeży zapach. Często wykorzystywane przez kierowców dbających o detale i wnętrze auta.

Dystrybutor ściereczek do myjni samochodowej

Dystrybutor ściereczek kosmetycznych

Samoobsługowy dystrybutor ściereczek kosmetycznych (suchych), które kierowcy wykorzystują na myjni do wytarcia samochodu, czyszczenia kokpitu albo dokładnego mycia felg, lamp czy progów.

Dystrybutor ręczników papierowych do myjni samochodowej

Dystrybutor ręczników papierowych

Automat sprzedaje bezpyłowe, papierowe ręczniki które wykorzystywane są przez klientów myjni do wycierania szyb, lusterek i elementów kokpitu i wyświetlaczy oraz dokładnego osuszania niewielkich elementów.

Odkurzacz dwustanowiskowy

Samoobsługowy odkurzacz dwustanowiskowy, z wzmocnionymi teflonem rurami oraz wrzutnikiem, który eliminuje konieczność posiadania dodatkowej kasy fiskalnej. 4 filtry zapewniają ciągłą pracę nawet po wessaniu wody i śniegu.

Odkurzacz piorący suchą pianą na myjnię

Odkurzacz piorący do foteli i tapicerki samochodowej

Urządzenie które ma 2 funkcje: prania „suchą pianą” i odkurzania. W efekcie kierowcy, którzy chcą wyczyścić tapicerkę lub fotele samochodu mogą to zrobić tym samym automatem. Znacząco podnosi zyski myjni w okresie wiosny, lata i jesieni.

Pozostałe urządzenia na myjnię

W ofercie naszej firmy znajdują się także inne automaty do myjni:

  • rozmieniarki pieniędzy
  • inne urządzenia do myjni samoobsługowych i automatycznych

Galeria automatów do myjni i stacji paliw