Przejdź do treści

Automaty Do Myjni Samochodowych

Dystrybutor czernidła do opon

Co sprawia, że opłaci Ci się wyposażyć myjnię w nasze automaty?

  • zwiększenie ilości klientów dzięki dodatkowym usługom (suszenie samochodu po umyciu, pranie tapicerki, odkurzanie wnętrza, uzupełnienie spryskiwacza, nabłyszczanie opon i plastików czernidłem, dezynfekcja wnętrza samochodu, zapach samochodowy, kompresor)
  • podniesienie zyskowności z każdego klienta od 4 do 27% w zależności od wykorzystanych automatów
  • wyróżnisz swoją myjnię samochodową na tle innych dostępnych w Twojej miejscowości
  • nasze automaty i dystrybutory są trwałe i solidnie zrobione co w praktyce znaczy, że będą działać bezawaryjnie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych

Co wyróżnia nasze automaty do myjni?

Są wykonane solidnie. Oznacza to, że mogą pracować w trudnych warunkach atmosferycznych (silne nasłonecznienie, deszcz, mróz). Dajemy Ci pewność, bo jako producent wiemy co jest ważne w myjni.

Są ergonomiczne. Wszystkie uchwyty doskonale leżą w dłoni i wygodnie nimi operować. Umieściliśmy doświetlenia LED aby automaty mogły pracować dla Ciebie także w nocy (np. odkurzacz piorący tapicerkę czy dystrybutor płynu do spryskiwaczy) albo ochronę przed przypadkowym porysowaniem (gumowe dystanse w suszarkach).

Są estetyczne. Możemy okleić każdy automat w taki sposób, aby pasował wyglądem do Twojej myjni samochodowej (samoobsługowej lub automatycznej).

Przyciągają klientów. Kierowcy mogą nie tylko umyć auto, ale także je wysuszyć, wyprać tapicerkę i fotele, uzupełnić płyn do spryskiwaczy, wyczyścić felgi i nabłyszczyć plastiki i opony czernidłem a ponadto zdezynfekować wnętrze i nadać świeży zapach czy napompować opony. A na wszystkim zarabiasz.

Galeria automatów do myjni i stacji paliw

Exit mobile version